BLOGI


Drodzy Czytelnicy!

           Jeśli ktoś z Państwa prowadzi bloga o tematyce związanej z książkami, bądź chciałby podzielić się z innymi użytkownikami naszej strony ciekawostkami dotyczącymi czytelnictwa, to jest to właściwe miejsce. Tu można zamieścić fanpage czy link do strony z interesującym artykułem bądź recenzją.

           Aby Państwa blog lub inny materiał znalazł się na naszej stronie, wystarczy napisać na podany adres: Zachęcamy do współpracy.

           Celem aktywowania zakładki "Blogi" jest popularyzacja czytelnictwa oraz wymiana poglądów na temat literatury, mająca sprzyjać integracji środowiska Czytelników białołęckich bibliotek.


           Jako trzeci prezentujemy blog Diany Chmiel, bibliotekarki, która postanowiła podzielić się swoją pasją do książek z innymi. Znajdziecie tam dużo recenzji, wywiady z autorami, konkursy. Zapraszamy!
 bardziejlubieksiazki.pl

           Jako drugi prezentujemy blog naszej fili Wypożyczalni dla Dorosłych i Dzieci Nr 124 Zielona. Blog ten jest redagowany w całości przez ekipę z Zielonej.
 zielona124.blogspot.com

           Jako pierwszy prezentujemy blog Pani Aleksandry Gruca-Endzel, na którym autorka publikuje opinie na temat najciekawszych i najbardziej wartościowych książek dla dzieci i zachęca do wspólnego czytania z dziećmi.
 www.czytamyrazem.pl